Beylikdüzü led tv tamiri


Beylikdüzü led tv tamiri servisi konusunda firmamız As Elektronik uzun yıllardır deneyimli ekipleriyle hızlı çözümler sunmaktadır. Özellikle yerinde servis ve tamir hizmetimiz ile müşterilerimizin mağduriyetlerini kısa sürede çözebilmekteyiz. Fakat her sorun yerinde tamir edilemeyebiliyor, bu durumlarda ise ekiplerimiz televizyonunuzu götürüp serviste tamir edip mümkünse aynı gün çalışır halde teslim etmektedir.

Firmamız tarafından yapılan tüm servis ve tamir işlemleri garanti kapsamında yapılmaktadır. Ayrıca tamir için kullanılan parçalar var ise bu parçalarında tamamı garanti kapsamında kullanılmaktadır.

Her türlü marka ve model televizyon tamir işlemini gerçekleştiren teknik servis ekiplerimiz bugün sadece led tv değil, lcd tv, plazma tv ve diğer tm televizyon çeşitleri için tamir servisi hizmeti vermektedir.

Beylikdüzü led tv tamiri

Beylikdüzü televizyon tamir servisi verdiğimiz marka ve modeller


Lg televizyon servisi, arçelik televizyon servisi, beko televizyon servisi, samsung televizyon servisi, vestel televizyon servisi, siemens televizyon servisi, grundig televizyon servisi, sony televizyon servisi, philips televizyon servisi, toshiba televizyon servisi, profilo televizyon servisi, telefunken televizyon servisi, regal televizyon servisi, sanyo televizyon servisi servisi, panasonic televizyon servisi, saba televizyon servisi başlıca tamir hizmeti verdiğimiz markalar arasında yer almaktadır.

Ayrıca yukarıda saydığımız televizyon markalarının tüm modelleri için tamir işlemi yanında; televizyon duvar aparatı satışı ve televizyonu duvara takma işlemi hizmeti de verilmektedir. Yine tüm bu markalar için kumanda tamir ve kumanda satışı hizmetimiz de mevcuttur. Yine tüm bu marka tvlerin kablo, hdmı kablo, ethernet kablu, usb kablo, internet kablosu gibi hizmetleri de tarafımızdan sağlanmaktadır.

Televizyon ve lcd tv lerin uydu sistemlerine bağlanması, uydu sistemlerinin kurulumu, kanal araması ve kayıt işlerinin yapılması, çatıya uydu ve çanak satışı ve montaj işlemleri, anten ince ayarları ve kurulumları, site uydu işlemleri ve kurulumları, televizyon kanal hafız işlemleri de verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır.

Yerinde televiyon & led tv tamir servisi


Televizyon, led tv ve benzeri cihazlarınızın tamir süresi firmamıza yapılan çağrı ile başlatılmaktadır. Gezici ekiplerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek önce arıza tespiti yapmaktadırlar. Yapılan arıza tespiti sonucunda müşteriye bilgi verilmekte ve servis seçenekleri anlatılmaktadır. Eğer sorun televizyondan değil ise uydu, çanak, anten gibi diğer ekipmanlar kontrol edilmektedir.

Eğer problem televizyonda ise ekiplerimiz ilk olarak yerinde tamir edebilmenin yollarını aramaktadırlar. Cihazın sorunu yerinde çözülebilecek gibiyse hemen orada yapılmaktadır. Aa cihaz parça değişikliği, yad başka bir servis kapsamlı sorun içeriyorsa cihazı güvenli bir şekilde servise götürüp arızası giderildikten sonra mümkünse aynı gün müşteriye teslim edilmektedir.

Servisimiz tarafından tamiri gerçekleştirilen tüm cihazar garanti kapsamında tutulmaktadır. Gerek işçilik gerekse parça olarak verilen tüm hizmetler garanti dahilinde yerine getirilmektedir.

Beylikdüzü televizyon tamiri