Başakşehir Servisi


As elektronik Başakşehir Servisi hizmetleri ile başakşehir bölgesinde sorun yaşayan müşterilerine hızlı çözümler sunmaktadır. Uzun yıllardır gezici servisleriyle hızlı ve güvenli servis hizmetleri sağlayan firmamız bugün ilçede bilinen garantili servislerin başında yer almaktadır. Verdiğimiz servis hizmetleri aşağıdaki gibidir.

Başakşehir Servisi

Başakşehir Uydu Servisi


Başakşehir uydu servisi konusunda hizmet veren As elektronik bugün başakşehir ilçesinde güvenilir ve hızlı servisi ile bilinen firmalar arasında yer almaktadır. Gezici servisleri ile hızlı hizmeti sağlayan ekiplerimiz ile yerinde garantili servis hizmetleri sunmaktayız.

Uydu anten servislerimiz uydu kurulumu, uydu ayarlama, uydu kablolama işleri, uydu montaj, çatı uydu montajı, uydu tv ayarlama, uydu alıcısı satış, servis ve kurulum işleri, decoder servisleri ve kurulumu gibi tüm detayları içermektedir. Uydu servislerinde ki en hassas noktamız müşterilerimize hızlı destek verebilmektir.

Bugün ilçemizde bulunan firmalara, büyük sitelere, müstakil konutlara ve benzeri tüm yaşam alanlarına servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ekiplerimizin verdiği tüm servis hizmetleri garanti kapsamında yapılmaktadır. Ayrıca verilen parçalar da yine firmamız tarafından garanti kapsamına dahil edilmektedir. Müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak benimseyen ekiplerimiz hiç bir rahatsızlık vermeden hijyen kurallarına dikkat ederek servis vermektedirler.

Uydu alıcıları, çanakları ve tüm aparatları konusunda destek veren ekiplerimiz tüm marka ve model uydu sistemlerine destek hizmetleri sunmaktadır. Her model kurulum ve kurulum sonrası servisi vermenin yanı sıra bozuk olan sistem ve parçalara da tamir servisleri vermektedir.

Başakşehir Televizyon Tamiri


Başakşehir televizyon tamiri ve yetkili servisi As elektronik olarak Her marka ve model televizyon tamiri hizmeti vermekteyiz. Özellikle yerinde televizyon tamiri hizmetimiz ile evinizde veya işyerinizde televizyon problemleriniz giderilebilmektedir. Tabi bu işlem televizyonun problemine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bazı büyük çaplı problemler yerinde servise müsade etmemektedir. Bu servisleri de televizyonunuzu alıp tamir işlemini bitirip tekrar geri getirerek problemi çözüme kavuşturuyoruz.

Tv tamir işlemi detaylı ve kapsamlı bir işlem haline gelmiştir. Buna sebep olan etkenlerin başında tv lerin marka ve modellerinin geniş bir yelpazeye sahip olmasıdır. Televizyonlar, lcd, plazma, uhd, 4k, 8k gbi birçok farklı modellere sahip olunca servis konusu da kendi içerisinde kademelere ayrılmak zorunda kalıyor. Bu da kullanıcılara servis ararken lc televizyon tamir servisi, led televizyon servisi gibi aramalara yönlendiriyor.

As elektronik olarak her türlü televizyon tamir, servis ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Üstelik servislerimizin tamamı garant kapsamına dahil edilmektedir. Led tv tamir servisi, lcd tv tamir servisi, plazma tv tamir servisi gibi ihtiyaçlarınızın hepsini garantili bir şekilde yerine getirmekteyiz. Parça değişimi işlemleride orjinal ya da yan sanayi olamak üzere müşterimizin isteğine göre yerine getirilebilmektedir.

Başakşehir Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


 • Altınşehir mahallesi

 • Başak mahallesi

 • İkitelli osb osb mahallesi

 • Şamlar mahallesi

 • 1.kısım mahallesi

 • 2.kısım mahallesi
 • Başakşehir mahallesi
 • Güvercintepe mahallesi
 • Kayabaşı mahallesi
 • Şahintepe mahallesi
 • Ziya Gökalp mahallesi
Başakşehir servis hizmetleri