Uydu Sistemleri


As elektronik uydu sistemleri konusunda 2006 yılından bu yana Beylikdüzü, Avcılar, esenyurt, bahçeşehir, büyükçekmece ilçeleri ve bu ilçelerin semtlerinde satış, tamir ve servis hizmetleri vermektedir. Satış ve satış sonrası hizmetlerinde olduğu gibi servis hizmetlerimizde de garanti vermekteyiz. Tüm teknik servis hizmetlerimiz garanti kapsamı dahilinde yapılmaktadır.

Her marka uydu, çanak anten, uydu alıcısı gibi ürünün servisini veren firmamız whatsapp hattımız üzerinden gelen servis çağrılarını çok kısa sürede yanıtlayarak müşterilerinin sorunlarını çözmektedir. Beykent elektronik olarak haftasonu olsun haftaiçi geç saatlerde olsun whatsapp üzernden servis kaydı alarak müşreti memnuniyerini gözetmekteyiz.

Bugün yoğun yaşam alanı olan site ve toplu konutlarda kullanılan uydu ve çanak sistemleri konusunda da deneyimli olan ekibimiz her türlü ihtiyaca hizmet verecek ve çözümler sunacak şekilde çalışmaktadır. Özellikle toplu kullanılan sistemlerde yaşanan problemler çok fazla kişiyi aynı anda mağdur etmektedir. Bu tarz problemlerde hizli ve etkili servislerimizle çözüm odaklı çalışmaktayız.

Uydu Sistemleri

Merkezi sistem & çanak anten servis ve kurulum


Uydu servis hizmeti haftanın her günü, günün her saati ihtiyaç duyulabilecek bir servistir. İşyerleri olsun, konut olsun, site olsun televizyon uydu sistemleri her an sizi problemlerle karşı karşıya bırakabilir. Güvenilir servis anlayışımızla sorun yaşadığınız her ortamda anında servislerimizle size çözüm sunmak için çalışmaktayız. Özellikle evlere verilen teknik servis konusunda çok hassas olan firmamız ve ekibimiz başta hijyen olmak üzere servis boyunca müşteri hassasiyetini gözardı etmemektedir. Olabildiğince hızlı bir şekilde servisi tamamlamayı ilke edinen ekibimiz hiçbir rahatsızlık vermeden servislerini tamamlamaya özen göstermektedir.

Garantili servis hizmeti.

Verdiğimiz tüm servisler garanti dahilindedir. Satışını yapmamış olsak da sorunlu cihazlarınız için servis vermekteyiz. Servis sonucunda cihazın sorunu tespit edilerek müşteriye bilgi verilmektedir. Tespit sonucunda parça değişimi, cihaz değişimi veya verilen teknik servis hizmetlerinin tamamı garanti kapsamına dahil tutulmaktadır. Garanti sürelerimiz verdiğimiz hizmete göre değişiklik göstermektedir. Cihaz ve parça değişimleri farklı teknik servis hizmetlerimiz farklı süreleri kapsamaktadır. Garanti süreci dahilinde yapılan hiçbir işlemden tekrar ücret talep edilmemektedir.

Uydu Servis Hizmeti verdiğimiz ilçe ve semtler


Beykent elektronik olarak belirli ilçe ve semtlere servis hizmeti vermekteyiz. Servis bölgelerimiz seçilirken müşterilerimiz hızlı ve pratik çözümler sunabilecek şekilde belirlenmektedir. Servis hizmeti verdiğimiz bölgeler aşağıdaki gibidir.

  • Beylikdüzü ilçesi tüm semt ve mahallelerine uydu servis hizmeti
  • Avcılar ilçesi tüm semt ve mahallelerine uydu servis hizmeti
  • Esenyurt ilçesi tüm semt ve mahallelerine uydu servis hizmeti
  • Büyükçekmece ilçesi tüm semt ve mahallelerine uydu servis hizmeti
  • Küçükçekmece ilçesi tüm semt ve mahallelerine uydu servis hizmeti
  • Bahçeşehir ilçesi tüm semt ve mahallelerine uydu servis hizmeti
Uydu Servis Hizmeti verdiğimiz ilçe ve semtler

Uydu tamir servisi


Uydu tamir servisi ile haftaiçi ve haftasonu gözetmeksinizin yerinde seris hizmetimizin yanı sıra tamir hizmetimizde bulunmaktadır. Yerinde servis ile arıza tespiti yapıldıktan sonra, yerinde müdahale edilme şansı olmayan uydu sistemleri servise götürülerek tamir işlemi yapılmaktadır. Tamir işlemleri tecrübeli ustalarımız aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Her marka uydu için tamir hizmeti veren ustalarımız uzun yıllardır bu alanda hizmet vermektedir. Tamir hizmeti verilen müşterilerimiz garanti kapsamından yararlanabilmektedirler.

Beylikdüzü, avcılar, esenyurt, büyükçekmece, küçükçekmece, bahçeşehir ilçeleri ve tüm mahallelerinde ikamet eden uydu tamir ihtiyacı olanlara hızlı ve garantili servis hizmeti vermekteyiz.

Çanak anten montaj ve kurulumu


Çanak anten montajı mutlaka servisler tarafından yapılması gereken bir işdir. Özellikle insan sağlığı açısından tehlikeleri göz önünde bulundurularak mutlaka servis çağırmak gerektiren bir durumdur. Çanağın takılacağı yerin yüksek ve güvensiz olduğu zamanlarda kullanılacak cihazdan önce insan sağlığı düşünülmek zorundadır. Bu tür durumlarda mutlaka tecrübeli ekipler ile irtibat kurulması gerekmektedir.

Her marka çanak ve anten montajı hizmeti veren beykent elektronik bu konuda deneyim sahibi teknisyenleri ile hizmet vermektedir. Dikkat edilmesi gereken ve insan sağlığını riske atmamak gereken çanak montajı konusunda tüm müşterilerimizin de bu hassasiyeti göstermelerini rica ederiz.