Blog


Uydu Servisi

Beylikdüzü Merkezi Uydu Sistemleri ve Televizyon Tamir Servisi, As Elektronik olarak, 2006 yılıdan bu yana siz müşterilerimize haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Yaklaşık 15 yıldır hizmet veren firmamız.

Öncelikle dürüst, güvenilir ve uygun fiyat politikası ile çalışmayı prensip edinmiştir. Kamera güvenlik sistemleri, ses sistemleri, network kablolama, bilgisayar teknik servis, elektronik eşya mağazası, Elektronik tamir servisi, merkezi uydu sistemleri ve televizyon tamiri hizmetleri vermekteyiz.

Daha Fazlası

Beylikdüzü Digitürk Yetkili Servisi

Beylikdüzü Digitürk Yetkili Servisi, Digitürk Merkezi Sistem ve Diğer tüm digitürk arızalarınız için iletişime geçin. Orijinal Digitürk ürünleri kullanılarak, teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Tüm onarımlar, müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak, garanti olarak yapılmaktadır. Merkezi uydu sistemlerinizde oluşan tüm digitürk arızaları için, gerekli çanak anten değişimleri tarafımızca yapılmaktadır.

Daha Fazlası

Uydu Alıcı

As Elektronik Beylikdüzü Merkezi Uydu, Televizyon Tamir, Kamera Sistemleri ve Bilgisayar Teknik Servisi olarak, bayisi olduğumuz bir çok uydu alıcıları, üretici yerli firmalar.

Bunun yanı sıra, dünya piyasasında adını duyurmuş olan markaların, türkiye distribütörleri ile bayiliğimiz bulunmaktadır. Beylikdüzü As Elektronik olarak, firmamız 2006 yılından itibaren Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt ve Bahçeşehir

Daha Fazlası

Beylikdüzü 2.El Televizyon

Televizyon çeşitli boyutları ile günlük hayatımızda, ev ve iş yerlerimizde aktif olarak kullandığımız, hayatımızın bir parçasıdır. özellikle son yıllarda dünya genelinde gelişen teknoloji tüm elektronik sektöründe gelişim gösterdikçe, televizyonlar da aynı hızla değişim gösteriyor.

önceki yıllar da önce siyah beyaz tek kanallı ve günün belirli saatlerinde yayın yapan kanal tüplü televizyonlar kullanırken, Artık günümüzde 4k 8k kalitesinde ince ve çerçevesiz televizyonlar kullanılmaktadır.

Daha Fazlası