Bahçeşehir Servisi


As elektronik Bahçeşehir Servisi ve tamir hizmetleri ile bahçeşehir bölgesinde servis ihtiyacı bulunan müşterilerine hızlı çözümler sunmaktayız. Uzun yıllardır gezici servisleriyle hızlı ve güvenli servis hizmetleri sağlayan firmamız bugün ilçede bilinen garantili servislerin başında yer almaktadır. Verdiğimiz servis hizmetleri aşağıdaki gibidir.

Bahçeşehir Servisi

Bahçeşehir Uydu Servisi Uydu Kurulumu


Bahçeşehir uydu servisi konusunda servis hizmeti veren As elektronik, başakşehir ilçesi bahçeşehir bölgesinde güvenilir ve hızlı personeli ile bilinen tamir servisleri arasında yer almaktadır. Gezici ekipleri ile hızlı servis hizmeti sağlayan şirketimiz, yerinde garantili servis hizmetleri sunmaktadır.

Uydu anten servislerimiz uydu kurulumu, uydu ayarlama, uydu kablolama işleri, uydu montaj, çatı uydu montajı, uydu tv ayarlama, uydu alıcısı satış, servis ve kurulum işleri, decoder servisleri ve kurulumu gibi tüm detayları içermektedir. Uydu servislerinde ki en hassas noktamız müşterilerimize hızlı destek verebilmektir.

Bahçeşehirde bulunan şirketlere, büyük sitelere, müstakil konutlara ve benzeri tüm yaşam alanlarına servis hizmeti verilmektedir. Ekiplerimizin verdiği tüm servis hizmetleri garanti kapsamında yapılmaktadır. Ayrıca verilen parçalar da yine firmamız tarafından garanti kapsamına dahil edilmektedir. Müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak benimseyen ekiplerimiz hiç bir rahatsızlık vermeden hijyen kurallarına dikkat ederek servis vermektedirler.

Uydu alıcıları, çanakları ve tüm aparatları konusunda destek veren ekiplerimiz tüm marka ve model uydu sistemlerine destek hizmetleri sunmaktadır. Her model kurulum ve kurulum sonrası servisi vermenin yanı sıra bozuk olan sistem ve parçalara da tamir servisleri vermektedir.

Bahçeşehir Televizyon Tamiri


Bahçeşehir televizyon tamiri ve yetkili servisi olan As elektronik her marka ve model televizyon tamirini titizlikle yerine getirmektedir. Özellikle yerinde televizyon tamiri hizmetimiz ile evinizde veya işyerinizde televizyon problemleriniz giderilmeye çalışılmaktadır. Tabi bu işlem televizyonun problemine bağlı olarak değişiklik gösterebilmekte. Bazı büyük çaplı problemler yerinde servise müsade etmeyebiliyor. Bu servisleri de televizyonunuzu alıp tamir işlemini bitirip tekrar geri getirerek problemi çözüme kavuşturuyoruz.

Tv tamir işlemi detaylı ve kapsamlı bir işlem haline gelmiştir. Buna sebep olan etkenlerin başında tv lerin marka ve modellerinin geniş bir yelpazeye sahip olmasıdır. Televizyonlar, lcd, plazma, uhd, 4k, 8k gbi birçok farklı modellere sahip olunca servis konusu da kendi içerisinde kademelere ayrılmak zorunda kalıyor. Bu da kullanıcılara servis ararken lc televizyon tamir servisi, led televizyon servisi gibi aramalara yönlendiriyor.

As elektronik olarak her türlü televizyon tamir, servis ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Üstelik servislerimizin tamamı garanti kapsamına dahil edilmektedir. Led tv tamir servisi, lcd tv tamir servisi, plazma tv tamir servisi gibi ihtiyaçlarınızın hepsini garantili bir şekilde yerine getirmekteyiz. Parça değişimi işlemleride orjinal ya da yan sanayi olamak üzere müşterimizin isteğine göre yerine getirilebilmektedir.

Bahçeşehir Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


 • Altınşehir kahveci mahallesi

 • 1.kısım mahallesi

 • 2.kısım mahallesi

 • Başak mahallesi

 • Başakşehir mahallesi

 • Esenkent mahallesi

 • Güvercintepe mahallesi
 • İkitelli osb mahallesi
 • Kayabaşı mahallesi
 • Şahintepe mahallesi
 • Şamlar mahallesi
 • Ziya Gökalp mahallesi
Bahçeşehir servis hizmetleri

Televizyon & Led Tv Tamircisi


Bahçeşehir ld tv tamircisi alanında yetkili ve yerinde hizmeti ile firmamız bilinen led tv servisleri arasında yerini almıştır. Bölgede uzun sürdir hizmet veren ekiplerimiz evde servis güvenliği ve titizliğini her zaman gözetmektedir. Her türlü hijyen şartlarına dikkat eden servis personellerimiz rahatsızlık vermeden servislerini tamamlamayı görev edinmişlerdir.

Her türlü led tv marka ve modeline tamir işemi gerçekleştiren firmamız özellikle yerinde servis hizmeti ile dikkat çekmektedir. Tamir işlemi yaptığımız markaların bir kısmı aşağıdaki gibidir.

Ld marka televizyon ve led tv, Arçelik marka televizyon ve led tv, Beko marka televizyon ve led tv, Samsung marka televizyon ve led tv, Vestel marka televizyon ve led tv, Siemens Smarka televizyon ve led tv, Grundig marka televizyon ve led tv, Sony marka televizyon ve led tv, Philips marka televizyon ve led tv, Toshiba marka televizyon ve led tv, Profilo marka televizyon ve led tv, Telefunken marka televizyon ve led tv, Regal marka televizyon ve led tv, Sanyo marka televizyon ve led tv, Panasonic marka televizyon ve led tv, Saba marka televizyon ve led tv.