Avcılar Servisi


As elektronik Avcılar Servisi hizmetleri ile firmamız avcılar ilçesinde teknik servis ihtiyacı olan müşterilerine hızlı çözümler sunmaktadır. Gezici servisleriyle hızlı ve güvenli servis hizmetleri sağlayan As elektronik bugün avcılar ilçesinde bilinen garantili servislerin başında yer almaktadır. Verdiğimiz servis hizmetleri aşağıdaki gibidir.

Avcılar Servisi

Avcılar Uydu Kurulum ve Tamir Servisi


Avcılar uydu servisi alanında servis hizmetleri veren As elektronik bugün avcılar ilçesinde güvenilir ve hızlı servisi ile bilinen firmalar arasında yer almaktadır. Gezici ekipleri ve tecrübeli personeli ile hızlı hizmet sağlayan ekiplerimiz ile yerinde garantili servis hizmetleri sunmaktayız.

Uydu ve çanak anten servislerimiz uydu kurulumu, uydu ayarlama, uydu kablolama işleri, uydu montaj, çatı uydu montajı, uydu tv ayarlama, uydu alıcısı satış, servis ve kurulum işleri, decoder servisleri ve kurulumu gibi tüm detayları içermektedir. Uydu servislerinde ki en hassas noktamız müşterilerimize hızlı destek verebilmektir.

Bugün avcılarda bulunan firmalara, büyük sitelere, müstakil konutlara ve benzeri tüm yaşam alanlarına servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ekiplerimizin verdiği tüm servis hizmetleri garanti kapsamında yapılmaktadır. Ayrıca verilen parçalar da yine firmamız tarafından garanti kapsamına dahil edilmektedir. Müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak benimseyen ekiplerimiz hiç bir rahatsızlık vermeden hijyen kurallarına dikkat ederek servis vermektedirler.

Uydu alıcıları, çanakları ve tüm aparatları konusunda destek veren ekiplerimiz tüm marka ve model uydu sistemlerine destek hizmetleri sunmaktadır. Her model kurulum ve kurulum sonrası servisi vermenin yanı sıra bozuk olan sistem ve parçalara da tamir servisleri vermektedir.

Avcılar Televizyon Tamiri


Avcılar televizyon tamiri ve yetkili servisi As elektronik olarak Her marka ve model televizyon tamiri hizmeti vermekteyiz. Özellikle yerinde televizyon tamiri hizmetimiz ile evinizde veya işyerinizde televizyon problemleriniz giderilebilmektedir. Tabi bu işlem televizyonun problemine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bazı büyük çaplı problemler yerinde servise müsade etmemektedir. Bu servisleri de televizyonunuzu alıp tamir işlemini bitirip tekrar geri getirerek problemi çözüme kavuşturuyoruz.

Tv tamir işlemi detaylı ve kapsamlı bir işlem haline gelmiştir. Buna sebep olan etkenlerin başında tv lerin marka ve modellerinin geniş bir yelpazeye sahip olmasıdır. Televizyonlar, lcd, plazma, uhd, 4k, 8k gbi birçok farklı modellere sahip olunca servis konusu da kendi içerisinde kademelere ayrılmak zorunda kalıyor. Bu da kullanıcılara servis ararken lc televizyon tamir servisi, led televizyon servisi gibi aramalara yönlendiriyor.

As elektronik olarak her türlü televizyon tamir, servis ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Üstelik servislerimizin tamamı garanti kapsamına dahil edilmektedir. Led tv tamir servisi, lcd tv tamir servisi, plazma tv tamir servisi gibi ihtiyaçlarınızın hepsini garantili bir şekilde yerine getirmekteyiz. Parça değişimi işlemleride orjinal ya da yan sanayi olamak üzere müşterimizin isteğine göre yerine getirilebilmektedir.

Avcılar Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


  • Merkez mahallesi

  • Mustafa Kemalpaşa mahallesi

  • Tahtakale mahallesi

  • Üniversite mahallesi

  • Yeşilkent mahallesi

  • Ambarlı mahallesi

  • Cihangir mahallesi
  • Denizköşkler mahallesi
  • Firuzköy mahallesi
  • Gümüşpala mahallesi
Avcılar Servis Tamir

Avcılar Led Tv Tamircisi


Avcılar led tv tamiri konusunda ihtiyacı olan müşterilerimize yerinde hizmet veren as elektronik hızı ve garantili servisi ile led tv sorunlarınıza hemen müdahale etmektedir. Yerinde servis veren firmamız arızanın boyutuna göre evinizde tamir işlemini gerçekleştirebilmektedir. Eğer sorun yerinde çözülemeyecek gibiye cihazınız servise götürülüp tamir işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize teslim edilmektedir.

Tüm servislerimiz garanti dahilinde yapılmaktadır.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler garanti dahilinde yapılmaktadır. Gerek hizmet gerek se parça değişimi konularında tüm işlemler garanti kapsamı dahilinde gerçekleştirilmektedir. Garanti sürelerimiz işçilik ve parça olarak değişiklik gösterebilmektedir.