Biz Kimiz


2006 yılında kurulan firmamız bugüne kadar irili ufaklı bir çok projelere başarı ile imza atmanın yanı sıra gelişmiş teknolojisiyle hizmet vererek başarısını günümüze kadar sürdürmüştür. Konusunda eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla müşteri memnuniyetini hedefleyen firma çalışanlarımız projelerini titizlikle yerine tamamlamaya çalışmaktadır.

Özellikle yerinde servis konusunda hassasiyeti olan firmamızın tüm personelleri yerinde servisin önemini kesinlikle atlamamaktadır. Konuk oldukları alanlarda (ev, işyeri) rahatsızlık verilmeden servisi tamamlamayı ilke edinmiştir.

AS ELEKTRONİK olarak uydu kurulumu, güvenlik sistemleri kurulumu ile birlikte her türlü elektronik cihaz tamiri, satışı ve bakım uygulamalarında profesyonel hizmet vermekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyeti ve güvencesini her zaman ön planda tutmaktadır.

Genellikle dünyadaki en kaliteli markaları projelerimizde kullanmayı sürdüren firmamız iş bitirme, A sınıfı kalite ve güvenlik konularında yüzde yüz memnuniyet sağlamıştır.

Kurulduğumuz günden bu yana As Elektronik olarak Beylikdüzü, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Avcılar ve Esenyurt bölgelerinde faaliyetlerimizi başarı ile sürdürmekteyiz. Bu bölgelerde hızlı ve yerinde teknik servis hizmetimizle müşterilerimizin konforu için çalışmaktayız.