Kamera Sistemleri


Kamera sistemleri konusunda beylikdüzü bölgesi başta olmak üzere avcılar, küçükçekmece, büyükçekmece, esenyurt, silivri gibi çevre ilçelerde hizmet veren firmamız güvenlik kameraları konusunda her boyuttan işletmeye hizmet vermektedir. Son teknoloji ürünlerinin hizmetini veren As elektronik deneyimli ekipleriyle hızlı ve garantili çözümler sunmaktadır.

Günümüz teknolojilerinde evinizi, işyerinizi ve sizin için önemli olan tüm ortamları ne kadar uzakta olursanız olun cep telefonu, tablet veya bilgisayarlarınız vasıtasıyla oradaymışçasına özleyip ortam seslerini duyabilirsiniz. İp kamera teknolojisi bu teknolojiye sahip olmak için internetinizin olması yeterli olacaktır.

Kamera Sistemleri

HD Kamera uygulamaları


HD Kamera uygulamaları yüksek kalite görüntüsü ve çözünürlük yüksekliği konusunda başarılı olduğundan dolayı tercih edilen sistemlerdir. Özellikle internet üzerinden izlenmek için kurulan sistemlerde tercih edilen hd kameralar iç veya dış mekan, gece veya gündüz ayrımı olmadan yüksek kalitede görüntü verebilmektedir.

Gerek ev olsun, gerek ofis yada daha büyük boyuttaki işletmelerşniz için her boyutta kamera ve güvenlik ihtiyacınıza çözüm sunabilen "As Elektronik" deneyimli ekibi ile önce alanlarınızı kontrol ederek proje hazırlamaktadır. Daha sonra proje üzerinden uygulamaya geçen kurulum ekibimiz kısa süre içinde güvenlik kamera sistemlerinizi hayata geçirmektedir.

Güvenliğin çok önemli olduğu yaşadığımız bu dönemlerde sizde evinizi, işyerinizi ve sisin için önemli olan tüm ortamları As elektronik güvenlik sistemleri ile kontrol altına alabilirsiniz. Olmadığınız evinizi bile cep telefonunuzdan sürekli kontrol edebilmek istemez misiniz? Ortamları kontrol edebilmenin yanında ofisinizde ki öalışanlarınızı sürekli kontrol edebilirsiniz, evinizde ki bebek bakıcınız ve diğer çalışanlarınızı kontrol edebilirsiniz.

İp Kamera Sistemleri

İp Kamera & Güvenlik teknolojileri


İp Kamera & Güvenlik teknolojileri analog kameralara göre farklılıklar göstermektedir. İp kamera çalışma mantığı olarak; ip kamera, ağ kaydedicisi ve sistemin sürekli çalışması için güç kaynağından oluşmaktadır. Bu sistem size online olarak sürekli kontrol sağlayacaktır.

Gelişen internet teknolojileri, sayısız elektronik cihaza ve iş alanına olduğu gibi güvenlik ve kamera alanında da büyük faydalar sağlamıştır.

Günümüzde sayısız işletme, ev, ofis, fabrika, büyük ve küçük ölçekli şirketler güvenlik ihtiyaçlarını as elektronik güvenlik sistemleri kullanarak çözmüştür. Yüksek verimlilik sağlayan bu sistemler kullanıcılarına da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Görüntü olduğu kadar ses teknolojilerinde de başarılı olan sistemlerle güvenliğini sağladığınız ortamların seslerini de dinleme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Beylikdüzü güvenlik sistemleri


>Beylikdüzü güvenlik sistemleri ve kurulumu konusunda firmamız uzun yıllardır bölgede hizmet vermektedir. Deneyimli ekipleri ve modern cihaları ile son teknolojiye uygun çözümler sunan As Elektronik Ücretsiz Keşif hizmetiyle tüm keşif sürecini hiç ödeme talep etmeden gerçekleştiriyor.

Sizde ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü ve yakın ilçelerde hızlı güvenlik çözümleri


As Elektronik uzun yıllardır güvenlik sistemleri, kamera, alarm sistemleri gibi çöz,mlerin yanında uydu, tv tamir gibi hizmetlerde vermektedir. Özellikle yerinde hızlı hizmet ilkesiyle müşterilerinin servis çağrılarını değerlendiren ve çözüme ulaştıran ekiplerimiz alanlarında deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Gezici servis ekiplerimiz gün içinde beylikdüzü, avcılar, esenyurt, büyükçekmece, küçükçekmece ilçeleri ve bu ilçelere bağlı mahallelerde hazır olarak bulunmaktadırlar. Aramalara ve servis isteklerine hızlı cevap verebilmek adına bölgelerde gezici ekiplerimiz hazır bulunmaktadır. Kamera ve güvenlik konusunda ekiplerimizin ücretsiz keşif hizmeti bulunmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacktır.

Avcılar, esenyurt, büyükçekmece, küçükçekmece, beylikdüzü ilçelerinde ikamet eden ve g,venlik sistemi ihtiyacı bulunan müşterilemize aynı gün ücretsiz keşif hizmeti garantisi vermekteyiz. Çağrı yapılan gün ekiplerimiz sizi ziyarete gelerek keşif yapmakta ve sizi bilgilendirmektedirler.