Uydu Alıcı


Uydu Alıcı

As Elektronik Beylikdüzü Merkezi Uydu, Televizyon Tamir, Kamera Sistemleri ve Bilgisayar Teknik Servisi olarak, bayisi olduğumuz bir çok uydu alıcıları, üretici yerli firmalar.

Bunun yanı sıra, dünya piyasasında adını duyurmuş olan markaların, türkiye distribütörleri ile bayiliğimiz bulunmaktadır. Beylikdüzü As Elektronik olarak, firmamız 2006 yılından itibaren Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt ve Bahçeşehir bölgelerinde binlerce kullanıcıya ihtiyaçları doğrultusunda, doğru uydu alıcı ürünlerin satışını, montajını yapıp, sayısız kullanıcıya hizmet verdiğimiz, başarılı projelere imza atmıştır.

Kullanıcıların ihtiyaçlarını belirleyip o doğrultuda, projeye uygun teklifler düzenleyerek sorunsuz teslimatı ilke edinmiştir. Yüksek kaliteli, dünya çapında kendini kanıtlamış çözüm ortaklarımız tarafından sağladığımız bayilikler sayesinde, tarafımızdan alınmış fakat garanti süresi bitmiş olsa bile müşteri memnuniyeti açısından onarım garantisi ile teknik destek hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Firmamız bünyesinde kullanılan tüm ürünler tse standartlarına uygun olup 2 yıl bire bir değişim garantilidir.Firmamız bünyesinde bulunan başlıca uydu alıcıları.

HD Uydu Alıcıları

Uydu alıcıları artık hayatımızda önemli bir yeri vardır. Artık her evde bulunan televizyonlarımız yayın alması için olmazsa olmazı olan Uydu alıcıları binlerce kanal kapasiteli olup tüm dünya kanalları seyredebilme imkanı sağlamaktadır. Çok öncelerde büyük kasalı skart çıkışlı olan uydu alıcılar ile başlayan cihazlar, yerini daha küçük daha komplike uydu alıcılarına bırakmıştır.

SD Mini Uydu Alıcıları

Televizyon teknolojisi ilerledikçe SD MİNİ UYDU CİHAZLARI revaçta olmaya başlamıştır. O dönemde daha düşük çözünürlükte olan bu cihazlar daha çok küçük olmasından kaynaklanarak tercih ediliyordu.

HD Mini Uydu Alıcıları

Sonrasında hd yayınların hayatımıza dahil olmasıyla HD UYDU ALICI devri başlamıştır. HD Uydu alıcılar projeksiyon cihazları, Plasma Televizyonlar ile kullanıma başlanmış olan HDMI girişleriyle kullanılabilmektedir. Hdmı çıkışlı uydu alıcıları daha yüksek çözünürlükte görüntü sağlamakla birlikte o döneme ait olan plasma tv ler yalnızca 720p çözünürlüğe ulaşabiliyordu, Fakat HD uydu alıcıları 1080p yayın verme kapasitesine sahiptir. panel, işletim sistemi, tcon kart gibi görüntüye etki eden ürünlerin geliştirilmesiyle 1080p ye kadar görüntü alınabilmişti. Fakat günümüzde hd uydu alıcısı içerisine entegre olarak çalıştırılan yeni nesil televizyonlara eklenmiştir. Bundan dolayı harici bağlanacak bir cihaz olma özelliğini kaybetmiştir. Bu süreçte hd yayınlar yerini 4k UHD uydu kanallarına bırakmıştır. Bu yayınlar yalnızca 4k UHD UYDU ALICILARIYLA izlenebilmektedir.

4K UHD Uydu Alıcıları

Çözünürlük olarak 4K UHD UYDU ALICILARI 3840×2160 oranında görüntü sağlamaktadırlar. Redline, Beylikdüzü Next & Nextstar, Botech, Ramtech, Dreamstar, Goldmaster, Dreambox, Hiremco gibi bir çok marka 4K uydu alıcısı üretimi yapıyor olsa da ülkemizde ve dünyada 4K UHD kanallara çok yüksek veri aktarımı ve yayın maliyetleri dolayısıyla tam olarak geçilememiştir.