Uydu Servisi


Uydu Servisi

Beylikdüzü Merkezi Uydu Sistemleri ve Televizyon Tamir Servisi, As Elektronik olarak, 2006 yılıdan bu yana siz müşterilerimize haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Yaklaşık 15 yıldır hizmet veren firmamız.

Öncelikle dürüst, güvenilir ve uygun fiyat politikası ile çalışmayı prensip edinmiştir. Kamera güvenlik sistemleri, ses sistemleri, network kablolama, bilgisayar teknik servis, elektronik eşya mağazası, Elektronik tamir servisi, merkezi uydu sistemleri ve televizyon tamiri hizmetleri vermekteyiz.

Beylikdüzü Merkezi Uydu Sistemleri ve Televizyon Tamir Servisi, As Elektronik olarak, 2006 yılıdan bu yana siz müşterilerimize haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Yaklaşık 15 yıldır hizmet veren firmamız.

Beylikdüzü Uydu Servisi olarak, tüm iş dallarımızda profesyonel kadromuzla, müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Doğru Anten Seçimi

Beylikdüzü Merkezi Uydu Sistemleri, Öncelikle Merkezi Uydu Sistemi için kurulum başlangıcı çanak anten ile başlar, doğru çapta kullanılacak çanak anten örnek olarak, 80lik çanak anten, 90lık çanak anten, 110luk çanak anten, olmak üzere öncelikte ihitiyaç duyulacak uydu sinyaline göre kurulum yapılır. Kullanıcı sayısı artıkça daha fazla adette Multiswitch Uydu Santrali kullanılması gerekeceğinden. Buda sinyal düşümüne sebep olacaktır.

Çanak Antenler

Çanak Anten’ler önlerinin açık olması herhangi bir engel olmaması gereken alanlara kurulum yapılmalıdır. Bireysel çanak antenler genellikle binaların dış cephelerine konulurken Merkezi Uydu Sistemi çanak antenleri çoğunlukla çatılara montajı yapılmaktadır Bu sebeple merkezi uydu sistemi çanakları tehlikeli alanlarda olabiliyor, bu sebeple müdahale güvenlik ekipmanları ile birlikte, yalnızca eğitim almış teknik servis personellerince yapılmalıdır.

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi Uydu Sistemleri, Genellikle çanak anten kirliliğinden kurtulak için tercih edilen sistem aslında sadece görsel kirlilikten çok sinyal problemlerini de beraberinde getiriyor. MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ ‘nde sinyaller genellikle sabitlenebilir cihazlarla oluşturulmaktadır. Sinyal hatalarını bireysel uydu sistemlerinde çokça rastlanmaktadır.Toplu konutlar basta olmak üzere günümüzde çoğu bina ve apartmanda bu sebeple MERKEZİ UYDU SİSTEMİ tercih edilmeye başlanmıştır.

Beylikdüzü Uydu Servisi

As Elektronik olarak bir çok markanın bayiliğini ve yetkili servisliğini yapmaktayız. Uydu Servisi Beylikdüzü Next & Nextstar yetkili servisi olarak beylikdüzü ve çevre bölgelerde Next & Nextstar Uydu Santrali kurulunu yüzlerce kez tamamlamıştır. Uydu santrali satış ve montaj ve garantili servis hizmeti vermekteyiz. Sistemlerinizde oluşacak merkezi uydu sistemi arızaları, sinyal yok arızaları gibi birçok uydu arıza sorunlarınız için hızlı teknik servis hizmetimizle haftanın 7 günü uydu teknik servis, çanak anten arıza, çanak montaj, ve tüm uydu yayın arızalarının onarım hizmetleri.vermekteyiz.